Powrót

Świecki Kancelaria w rankingu dziennika Rzeczpospolita

Nasza praca została dostrzeżona. Świecki Kancelaria zadebiutowała w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020, dziennika „Rzeczpospolita”. Jak co roku zespoły prawnicze zostały poddane analizie w kluczowych kategoriach, a tegoroczna edycja objęła blisko 320 podmiotów z całego kraju.

Świecki Kancelaria po raz pierwszy znalazła się w tym ogólnopolskim zestawieniu, co potwierdza naszą pozycję na rynku usług prawniczych w dynamicznie rozwijającym się regionie łódzkim. Dzięki zróżnicowanym specjalizacjom nieustannie rozwijamy zespół i dostosowujemy usługi do potrzeb poszczególnych sektorów.

Tegoroczny raport jest wyjątkowy, bowiem ocenia sytuację branży w czasie pandemii. Jak dowodzi, siłą polskich kancelarii jest działanie nie tylko w czasach rozwoju gospodarczego, ale także w warunkach destabilizacji gospodarczej. Nasza kancelaria również podjęła wyzwania tego wyjątkowego czasu. Zapewniliśmy zaplecze doradcze i informacyjne nie tylko naszym klientom, ale i przedsiębiorcom, potrzebującym wsparcia w tym okresie.