Kancelaria Świecki

Kompleksowe wsparcie prawne klientów indywidualnych oraz biznesowych. Szeroki zakres specjalizacji i doświadczenie zespołu gwarantują skuteczność i wypracowanie optymalnych rozwiązań.

Przejdź do strony

Świecki & Puchacz

Zamówienia publiczne. Wsparcie prawne przy obsłudze dużych inwestycji publicznych na każdym etapie realizacji: od przygotowania, poprzez postępowanie przetargowe, reprezentację w KIO, realizację umowy, aż do końcowego rozliczenia.

Przejdź do strony

Świecki & Brodzka

Doradztwo prawno-podatkowe dla biznesu. Wieloaspektowa obsługa zapewnia bezpieczeństwo finansowe prowadzonej działalności oraz optymalizację jej wyników.

Grupa Prawna Świecki to trzy wyspecjalizowane podmioty oferujące usługi w każdym zakresie prawa: wsparcie prawne, obsługę inwestycji publicznych oraz doradztwo prawno-podatkowe.

Doskonale rozumiemy specyfikę biznesu, dlatego nasze działania projektujemy z myślą o indywidualnych potrzebach każdego klienta. Z doświadczenia wiemy, że kompleksowa opieka prawna daje możliwość maksymalizacji celów biznesowych i pozwala poprawić wyniki finansowe.

Uciekamy od utartych schematów i kreujemy nowe sposoby myślenia. Zawsze szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, a jakość świadczonych usług i ich skuteczność przekłada się na długofalowe relacje z klientami, które motywują nas do dalszego rozwoju.

Świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, pracy, rodzinnego, zamówień publicznych, spółek handlowych, ochrony danych osobowych. Wspieramy w zakresie kształtowania i realizacji transakcji handlowych. Doradzamy w umowach zbywania, nabywania i współpracy przy dewelopowaniu nieruchomości.

Specjalizujemy się w sporach kontraktowych i obsłudze prawnej inwestycji, wykorzystując naszą znajomość potrzeb sektora finansów publicznych. Eksperci z zakresu prawa podatkowego prowadzą księgi handlowe dla małych, średnich i dużych podmiotów, prowadzą analizę procesów finansowych i pełną usługę rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowych, a także zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi.